„CHŁOPI” W. Reymonta w wykonaniu uczniów ZSZ w Rawiczu

Jednym ze sposobów promocji książki jest teatr. Właśnie w taki sposób zachęcają do czytania młodzież  szkolną uczniowie działający w Kole Przyjaciół Biblioteki. 

W dniu 23.05.2017r. cała społeczność szkolna miała okazję śledzić losy bohaterów „Chłopów” Władysława Reymonta. Dla naszych aktorów - amatorów była to ogromna przyjemność, że mogli zaprezentować swoje umiejętności przed kolegami i nauczycielami.

Dla widzów inscenizacja stanowiła znakomitą okazję, aby przypomnieć sobie lekturę i sięgnąć po jej wersję papierową. Każdy sposób jest dobry, aby zachęcić do czytania, a teatr jest najciekawszą tego formą.

Opracowały:

Violetta Lisek i Irena Manage

Statystyki

6585397
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
116
1662
4059
19653
42896
6585397

Twoje IP: 216.73.217.58
Data i godzina: 2026-06-26 03:09:33

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Konkurs kulinarny Wielkopolski Obiad

8 maja 2016 roku podczas Rawickiego Festiwalu odbyła się kolejna edycja konkursu kulinarnego „Wielkopolski Obiad” pod patronatem Starosty Rawickiego. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły - uczennice II klasy Technikum, kształcące się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Julia Wędlik, Maria Wyrwała oraz Katarzyna Głowacka i Zuzanna Kaczan.

Uczestnicy konkursu musieli wykonać trzy dania: przystawkę lub deser, zupę oraz danie główne. Przygotowane potrawy musiały być związane z regionalną i tradycyjną kuchnią wielkopolską.

Więcej…
Friday the 26th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©