Niezwykły efekt współpracy – maszyna pomiarowa Etalon Derby 454 w naszej szkole!

Na bazie wieloletniej współpracy Firma FERRPOL Bracia Matuszewscy sp. z o.o. przekazała Zespołowi Szkół Zawodowych w Rawiczu maszynę pomiarową Etalon Derby 454. Trójwymiarowy pomiar nigdy nie był tak prosty - mówi Szymon Matuszewski – specjalista ds. metrologii w zakładzie. Ta CMM (współrzędnościowa maszyna pomiarowa) jest idealnym rozwiązaniem służącym do kontroli ustawień maszyn na produkcji i inspekcji części z partii próbek, jak również do przeprowadzania pomiarów narzędzi w warsztatach. Prosta architektura programowania pozwala łatwo i szybko nauczyć się jej obsługi - dodaje pan Szymon Matuszewski (absolwent naszej szkoły).

 

Mogli  się o tym przekonać nauczyciele uczący w zawodach: technik mechanik, technik budownictwa,  technik elektryk i teleinformatyk, których przez dwa dni szkolił p. Szymon. Urządzenie poszerzy bazę dydaktyczną szkoły i sprawi, że uczniowie będą mogli nabyć nowych umiejętności praktycznych.        

Dyrekcja szkoły dziękuje Firmie FERRPOL Braci Matuszewskich za okazaną pomoc, dobrą współpracę i wzbogacanie bazy dydaktycznej placówki, które są wyrazem głębokiego zrozumienia dla idei rozwijania potencjału edukacyjnego pomiędzy szkołą a zakładem pracy na rzecz podnoszenia jakości kształcenia zawodowego.

 

 

Sabina Kasprzak
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

Statystyki

4327131
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
129
272
1306
9455
16619
4327131

Twoje IP: 3.236.218.88
Data i godzina: 2021-10-22 02:22:11

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Uczniowie klasy 1TTI uczcili poległych

30 października uczniowie klasy 1TTI wraz z wychowawcą Jakubem Morysonem udali się na rawicki cmentarz, by oddać hołd poległym za ojczyznę. Krótką modlitwą i zapaleniem zniczy młodzież upamiętniła tych, którzy swoim poświęceniem i zaangażowaniem pokazali, czym jest prawdziwy patriotyzm.

Więcej…
Friday the 22nd. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©