EUROPEJSKI DZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA I GOTOWANIA

W dniu 24 listopada br. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Dzień  ten jest elementem kampanii na rzecz promocji zdrowego żywienia

Tego dnia przedstawiciele klas uczestniczyli w prezentacji  dotyczącej zdrowego odżywiania, w której przedstawiono jakie spożywać produkty i jakie znaczenie mają poszczególne posiłki spożywane w ciągu dnia. Po prezentacji uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę, rozwiązując test dotyczący zdrowego żywienia.

 

Uczniowie mieli okazję spróbować zdrowych przekąsek, które zostały przygotowane przez uczniów drugiej klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych, a były to m.in. ciasteczka owsiane, zupa krem z dyni, soki owocowe i warzywne.

Mamy nadzieję, że nasze  akcje edukacyjne, wpłyną na wzrost świadomości młodych ludzi dotyczących odpowiednich nawyków żywieniowych.

 

 

Monika Świtała
Nauczyciel ZSZ w Rawiczu

 

Statystyki

4035395
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
234
632
1763
9649
27299
4035395

Twoje IP: 3.219.167.194
Data i godzina: 2020-08-12 23:22:42

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Ogólnopolski Konkurs Statystyczny

W kwietniu odbyła się XLV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Statystycznego. Jak co roku uczniowie naszej szkoły, pracując pod okiem pana Rafała Jędrzejaka (nauczyciela geografii), opracowali wskazane przez komisję konkursową tematy i wysłali prace do Warszawy.
Możemy pochwalić się, że wśród laureatów znalazła się Dominka Maksajdowska - uczennica klasy I TE, która zajęła V miejsce w Polsce. Przygotowała temat dotyczący zasobów wodnych w naszym kraju.

Więcej…
Wednesday the 12th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©