Relacja z praktyki w firmie WBS w Dreźnie

Kategoria: Erasmus

W czwartek po praktykach byliśmy w Verkehrsmuseum, czyli w Muzeum Transportu. Bardzo ciekawie - oprowadzała nas Polka. Widzieliśmy historię powstawania różnych środków transportu, niektórzy spróbowali nawet jazdy na bicyklu - okazało się to nie takie łatwe! 

W piątek zwiedzaliśmy Technische Sammlungen - Muzeum Techniki, również ciekawe, wyszliśmy bardzo zadowoleni:) Mogliśmy poeksperymentować z dźwiękiem, światłem. Ponadto czekały na nas zagadki matematyczno - fizyczne. Świetna zabawa po intensywnej pracy w WBS.

Pozdrawiamy:)

III TE z opiekunem p. Patrycją Stelmaszyk

Statystyki

6583514
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
1075
513
2176
17770
42896
6583514

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-24 21:35:00

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

XIV Olimpiada Wiedzy Misyjnej o Afryce

Po raz ósmy w ZSZ w Rawiczu  odbył się etap szkolny XIV Olimpiady Wiedzy Misyjnej o Afryce. W tym roku uczestniczyło w nim 12 osób. Test, składający się z 50 pytań, dotyczył znajomości geografii, historii oraz kultury Afryki. Największą wiedzą wykazali się uczniowie:  Katarzyna Wojtyczka z klasy III TLG, zdobywając 45 pkt oraz Adrian Otworowski z klasy II TLG, zdobywając 34 pkt.

Wyniki te pozwoliły im awansować do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 29 lutego 2016 roku  w Poznaniu.

Opracował : Rafał Jędrzejak

Wednesday the 24th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©