Rejonowe Zawody w Lekkiej Atletyce w Lesznie

2 października odbyły się Rejonowe Zawody w Lekkiej Atletyce w Lesznie. Łukasz Samiło w biegu na 800 metrów zajął drugą lokatę, a Marika Kaczmarek w pchnięciu kulą również uplasowała się na tej samej pozycji.

9 października odbył się Finał Wojewódzki w Poznaniu gdzie Łukasz Samiło zajął 7 miejsce.

Brązowy medal z Poznania przywiozła Marika Kaczmarek, która posłała 3kg kulę na 12.58 m.

Gratulujemy Marice i dziękujemy również Łukaszowi za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Data i godzina: 2024-05-19 10:23:59

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Uczniowie „budowlanki” na Targach Budownictwa „BUDMA” w Poznaniu

W piątek 05.02.2016 r. uczniowie I i II klasy Technikum, kształcący się w zawodzie technik budownictwa wraz z opiekunami Joanną Sierpowską i Tomaszem Sierpowskim byli na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Na targach młodzież mogła zobaczyć  najnowsze oferty ponad 1000 wystawców, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz pozyskać specjalistyczną wiedzę zawodową.