Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Szachach Drużynowych

Dnia 4 lutego 2013 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w Szachach Drużynowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marika Kaczmarek, Paweł Gajowy, Adam Matysiak, Dariusz Zawada zajęła II miejsce (opiekun grupy - p. Kuba Kasprowicz). W zawodach brało udział 5 zespołów.

 

Miejsce Szkoła PKT pkt
1 I Liceum Ogólnokształcące Rawicz 16.0 9.0
2 Zespół Szkół Zawodowych Rawicz 11.5 7.0
3 Zespół Szkół Miejska Górka 9.5 4.0
4 Zespół Szkół Jutrosin 7.5 3.0
5 Zespół Szkół nr 3 Rawicz 5.5 2.0

Gratulujemy zawodnikom i życzymy udanego startu w finale wojewódzkim. Do finału awansują dwa najlepsze zespoły z powiatu rawickiego.

 

Statystyki

6584502
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
883
1180
3164
18758
42896
6584502

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 13:31:20

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

Wycieczka klasy IITTI

W dzień mężczyzny (10 marca) klasa II TTI wraz z wychowawczynią panią Danutą Englert – Szymkowiak oraz panią Anną Funką – Leciejewską udała się na wycieczkę do Leszna.
Wyjechaliśmy z Rawicza około godziny 9:00. Po drodze wstąpiliśmy do Pałacu w Rydzynie. Pani Anna-Funka – Leciejewska oraz Kamil Kowalski opowiedzieli pasjonującą historię zamku, a także legendę o Białej Damie. Następnym przystankiem była kręgielnia, na której miło spędziliśmy czas, a wspólna zabawa jeszcze bardziej nas zintegrowała. Kolejny krok to obejrzenie filmu pt. „Historia Roja” opowiadającego o losach bohaterów walczących z systemem komunistycznym, panującym po II wojnie światowej.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©