Szkolny Klub Sportowy

Mistrzostwa Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych

22.X.2010r. w Racocie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych. Powiat rawicki reprezentowały reprezentacje naszej szkoły jako mistrzowie powiatu. Dziewczęta zajęły 27 m-ce , a chłopcy 8 m-ce co jest najlepszym wynikiem mistrza powiatu rawickiego w historii tych zawodów.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w indywidualnych biegach przełajowych

13.10.2010r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Rawickiego w indywidualnych biegach przełajowych. Pierwszych czterech zawodników ( czek) w kazdej kategorii wiekowej uzyskało awans do finału wojewódzkiego. Drużynowo wygraliśmy zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Czytaj więcej...

Statystyki

6584509
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
890
1180
3171
18765
42896
6584509

Twoje IP: 216.73.216.104
Data i godzina: 2026-06-25 13:41:52

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

II Rawickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

19 marca na sali sportowej w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu, odbędą się "II Rawickie Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc". Patronat nad imprezą objęli: Poseł na Sejm RP Bożena Henczyca, Starosta Powiatu Rawickiego Adama Sperzyński i Burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik. Organizatorzy zachęcają do udziału w zawodach wszystkich miłośników sportów siłowych.

Więcej…
Thursday the 25th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©