SUKCESY KOSZYKARZY ZSZ W RAWICZU

W czwartek, 12 grudnia w I LO w Rawiczu, odbył się pierwszy turniej o Mistrzostwo Powiatu Rawickiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Koszykówce Chłopców. W rozgrywkach brały udział trzy drużyny z I LO, Zespołu Szkół nr 3 i Zespołu Szkół Zawodowych z Rawicza.

W pierwszym spotkaniu nasi uczniowie grali z reprezentacją I LO i po zaciętym boju zwyciężyli z wynikiem 56: 45, chociaż do przerwy przegrywali 20:27. Najwięcej punktów w meczu zdobyli: Filip Sroka – 20, Jakub Klupś – 15, Damian Ławniczak – 12.

W drugim meczu reprezentacja naszej szkoły zmierzyła się z uczniami Zespołu Szkół nr 3. Nasi chłopcy od początku zdecydowanie prowadzili i bez problemu odnieśli zwycięstwo osiągając bardzo dobry wynik 95: 13. Wszyscy nasi zawodnicy zdobyli cenne punkty dla drużyny: Konrad Kowalski – 10, Jakub Klupś – 15, Kamil Kowalski – 4, Michał Paluczyński – 4, Patryk Sędłak – 8, Krzysztof Dopierała – 6, Kacper Stelmach – 14, Filip Sroka – 8, Patryk Maciejewski – 12, Damian Ławniczak – 14. Gratulujemy sukcesów zawodnikom i trenerowi Dariuszowi Staśkowiakowi.

Finałowe spotkania odbędą się w naszej szkole w czwartek 19 grudnia o godzinie 9.00. Zapraszamy wszystkich uczniów szkoły do kibicowania naszej drużynie, a wspaniałym zawodnikom i panu Staśkowiakowi życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Opracował: Dariusz Staśkowiak i Justyna Szajerka

Statystyki

6586902
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
W ubiegłym miesiącu
Wszystkie wizyty od 22.06.2012
209
1412
5564
21158
42896
6586902

Twoje IP: 216.73.216.221
Data i godzina: 2026-06-27 03:35:52

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Migawki z życia ZSZ 2015/2016

I konferencja podsumowująca pierwszy rok realizacji projektu ERASMUS+ 2016

31 maja 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu w sali gimnastycznej odbyła się konferencja podsumowująca pierwszy rok projektu realizowanego w ramach programu  Erasmus+ Kształcenie i Szkolenie Zawodowe. Projekt pod tytułem „Polska edukacja plus europejska praktyka – początkiem kariery zawodowej” finansowany jest w całości z  Unii Europejskiej. Celem konferencji było upowszechnianie wśród uczniów Zespołu, nauczycieli, władz lokalnych oraz pracodawców i społeczności gimnazjalnej efektów zagranicznego stażu zawodowego uczniów Technikum w Rawiczu. Konferencja rozpoczęła się od powitania zaproszonych gości: Starosty Rawickiego – Pana Adama Sperzyńskiego, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Pani Marii Wojtkowiak, Przedstawicieli Gimnazjum nr.1 w Rawiczu wraz z nauczycielką -  Panią Agnieszką Węcłaś oraz uczniów Gimnazjum, Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych: dyrektora szkoły- Pana Krzysztofa Jarosza, wiecedyrektorów:  Pana Krzysztofa Kazunia, główną księgową ZSZ w Rawiczu Panią Grażyną Kupczyk oraz nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu.

Więcej…
Saturday the 27th. Affiliate Marketing. ZSZRawicz
Copyright 2012

©